• 18 دی 95
  • 0

  چند تکنیک شاد زیستن

  برای داشتن یک روز و یا یک هفته پر انرژی باید بتونید همیشه شاد باشید و روحیه عالی داشته باشید.یادتون باشه شاد زیستن یه مهارته. باید تکنیک هاش رو یاد بگیرید و اونقدر تمرین کنید تا این مهارت فوق العاده ارزشمند رو یاد بگیرید و براتون به صورت یک عادت در بیاد.
  1. تمرین کنید که هیچ وقت شادمانی خودتون رو به کسی، چیزی یا اتفاقی وابسته نکنید.منتظر نباشید با همسر دلخواهتون ازدواج کنید، یه شغل خوب پیدا کنید یا سفر مورد علاقه تون جور بشه تا شاد باشید. اونایی که شادمانی شون رو وابسته به یک رویداد خاص می کنن، همیشه دلیلی برای شاد نبودن پیدا می کنن.
  2. تمرین کنید به داشته هاتان فکر کنید.هرگز روی نداشته ها و کمبودهای زندگی تان تمرکز نکنید. فهرستی از داشته های خودتان تهیه کنید، هر روز مرورشون کنید و سعی کنید چند مورد به اونها اضافه کنید. داشته های شما می تونه یه دوست خوب، فرصت جوانی میل به مطالعه، سلامتی و یه مادر مهربون باشه.
  3. تمرین کنید توی لحظه حال زندگی کنید.باور کنید گذشته تموم شده و آینده هنوز نیومده، به جای اینکه غصه و افسوس دیروز رو بخورید و نگران فردا باشید، از امروزتان استفاده کنید. از همین امروزتان لذت ببرید و قدردان همین لحظه تان باشید.
  4. تمرین کنید خودتان رو با دیگران مقایسه نکنید.اصلاً مهم نیست دیگران چه درآمدی و چه خونه و زندگی و موقعیت اجتماعی دارن و همسرشون کیه. یادتون باشه تا زمانی که نگاهتون توی مادیات به بالاتر از خودتان باشه، نمیتونید شاد باشید و از زندگیتان لذت ببرید.
  5. تمرین کنید که تبسم کنید.خودتون رو وادار کنید که همیشه لبخند بزنید. حالت آدم های شاد رو به خودتون بگیرید. مطمئن باشید وقتی همیشه چهره تون متبسم باشه و مثل آدم های شاد رفتار کنید کم کم از درون شاد و شادتر می شید.

  ثبت نظر ‪&‬larr‪;‬

Photostream