• 18 دی 95
  • 0

  بهترین رژیم غذایی برای ناتوانی جنسی مردان

  مطالعات نشان داده است ارتباط قوی بین اختلال نعوظ و فشار خون بالا، کلسترول بالا، آنژین صدری، سکته مغزی، حمله قلبی و مرگ ناگهانی وجود دارد. توجه داشته باشید که یکی از عوامل موثر بر میل جنسی رژیم غذایی می باشد تغذیه نادرست باعث کاهش میل جنسی می شود.
  رژیم غذایی مناسب:
  رژیم غذایی که شامل گردو ، روغن زیتون، میوه جات، غلات و سبزیجات باشد در افزایش میل جنسی موثر است. یکی از غددی که در تولید و مثل نقش دارد هیپوفیز است. نقص در ترشح هورمون هیپوفیز، موجب مشکلاتی مانند ناتوانی جنسی در مردان می شود این غده برای کارکرد خوب نیاز به ویتامین های گروه B, Eو اسید پانتوتنیک دارد.
  – ویتامین های گروه ب:
  غلات سبوس دار، حبوبات، تخم مرغ، ماهی سالمون و دیگر ماهی های آزاد، سویا، کلم بروکلی، موز و انواع مغز ها به صورت خام حاوی یتامین های گروه ب می باشند که در افزایش میل جنسی مردان موثر است.
  مواد غذایی زیر سبب کاهش میل جنسی در مردان می شود:

  – مصرف مقدار زیاد کافئین:
  زیرا سبب خستگی مفرط و در نهایت سبب مصرف هورمون کورتیزول می شود و منجر به تحلیل رفتن غدد فوق کلیوی و کاهش توانایی جنسی می شود.
  – چربی های اشباع:
  مصرف زیاد چربی های اشباع ( انواع فست فود و غذاهای فراوری شده ) سبب رسوب کلسترول در رگهای اندام تناسلی شده و خونرسانی به آن نواحی را دچار اختلال می کند .

  ثبت نظر ‪&‬larr‪;‬

Photostream