• 17 دی 95
  • 0

  رژیم غذایی پسر زایی

  کالری برنامه غذایی خود را بالا ببرید: اولین قدم در رعایت برنامه غذایی پسردار شدن این است که کالری دریافتی روزانه خود را افزایش دهید. مطالعات نشان داده است که داشتن رژیم غذایی کم کالری می تواند منجر به دختر شدن جنین شما شود. البته یادتان باشد که قرار نیست با اضافه کردن هله و هوله، شیرینی و فست فود برنامه غذایی تان را پرکالری کنید بلکه باید سراغ غلات، کره بادام زمینی و… که انرژی زیادی دارند بروید.

  مصرف سدیم و پتاسیم را بالا ببرید:غنی کردن رژیم غذایی مادر با غذاهایی که حاوی سدیم و پتاسیم هستند باعث می شود که احتمال پسر شدن جنین هم بیشتر شود. مصرف نان و غلات، حبوبات، اغلب میوه و سبزی ها، روغن و گوشت در این برنامه غذایی منعی ندارد اما باید دور لبنیات را که سرشار از کلسیم است خط کشیده ، میگو، اسفناج، لوبیاسبز، کاهو، شکلات را حذف کرده و تخم مرغ را نیز محدود کنید.
  بد نیست بدانید که هلو و زردآلو، گیلاس، گلابی، سیب، آلو، آناناس، انبه و… جزو میوه هایی است که باید به وفور در برنامه غذایی تان وجود داشته باشد تا پسر دار شوید.
  رژیمتان را نمکی کنید:
  مصرف نمک را به صورت روزانه افزایش دهید. خیارشور، اسنک های شور و… راه های افزایش دریافت بیشتر سدیم در طی روز است. البته بهتر است در اجرای این توصیه خیلی پافشاری نکنید و به سرعت به برنامه معمولتان باز گردید وگرنه ممکن است دچار پرفشاری خون شوید.

  ثبت نظر ‪&‬larr‪;‬

Photostream