• 17 دی 95
  • 0

  رژیم غذایی دختر زایی

  افزایش مصرف کلسیم در رژیم غذایی: مصرف مواد غذایی غنی از کلسیم با تغییر PH بدن می تواند شانس شما را برای دختر دار شدن بالا ببرد. از جمله منایع غنی کلسیم می توان به شیر و لبنیات کم چرب، بادام، سویا، اسفناج، شلغم و ماهی ساردین اشاره کرد.
  بیشترمنیزیم بخورید: جوانه گندم، کاکائو، سویا، مخمر آبجو، گردو، سبزیجات برگ سبز دار، چغندر، گندم سبوس دار، اسفناج و گردو جزو منابع پرمنیزیم هستند که در ترکیب با کلسیم احتمال دخترزایی را افزایش می دهد.
  نمک را حذف کنید: نمک به دلیل داشتن سدیم امکان زنده ماندن اسپرم های پسردار را بالاتر می برد بنابراین اگر دختر می خواهید باید نمک و انواع منابع غذایی غنی از سدیم را از برنامه غذایی تان حذف کنید. از جمله این ترکیبات می توان به ماهی آزاد و ماهی دودی، میگو، تن ماهی، کالباس، گوشت های فراوری شده، پنیر شور، اسنک های شور، زیتون و سیب زمینی و بعضی از اواع نان ها و بیسکوئیت ها اشاره کرد.
  پتاسیم را در برنامه غذایی روزانه تان به حداقل برسانید: برگه زردآلو، خرما، آلو، حبوبات، جزو منابع غذایی پتاسیم دار هستند که اگر می خواهید جنین تان دختر شود باید میزان این عنصر را در برنامه غذایی روزانه تان کم کنید. آرد نخود چی، هویج، موز و جگر گوساله نیز از دیگر منابع غذایی پتاسیم هستند.
  غذاهای ویژه دختر‌دوستان:
  شیر ۳ لیوان در روز، سه قوطی کبریت گوشت یا ماهی در طی روز، تخم مرغ و کره،خامه، ماست و دوغ، پنیر بدون نمک، انواع دسرهای تهیه شده از شیر و محصولات لبنی، گندم، برنج و ماکارونی، شلغم، تره فرنگی، خیار، تربچه، فلفل سبز، گوجه فرنگی، گردو، بادام و فندق، سیب و گلابی و توت فرنگی.
  غذاهای ممنوع برای دختر دوستان:
  نمک،نوشابه های گازدار و سودا،گوشت های فراوری شده و کنسروی، ماهی نمک سود یا دودی یا کنسرو ماهی، خاویار، میگو، پنیرهای شور یا فراوری شده، چیپس و پفک، کلم و گل کلم، قارچ و کدو.

  ثبت نظر ‪&‬larr‪;‬

Photostream